chalupa na Horansku

ubytovanie Rusava
 

*** chalupa na Horansku / ubytovanie Rusava

chalupa Rusava na Horansku

Chalupa na Horansku je úplne novo postavený atraktívny ubytovací komplex v Rusave.

Rusava ubytovanie:
Celá chalupa na Horansku je rozdelená na 3 samostatné apartmány:
1. Nadzemné podlažie (prízemie) je bezbariérové​​, 1 byt 4-lôžková izba (č 010)
2. Nadzemné podlažie 2 byty 6-lôžkové (byty č 011 a 012).

Apartmány Chalupa na Horansku:
Každý apartmán v chalupe na Horansku Rusava má svoju kúpeľňu so sprchou a WC, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, varnou kanvicou, indukčnou doskou na varenie, mikrovlnnou rúrou, odsávačom pár a všetkým potrebným riadom pre uvedený počet osôb. Ďalej je tu jedálenský stôl. Kuchyňa je spojená s obývacím priestorom, druhú izbu tvorí spálňa s káblovou TV a pripojením na internet.

Stravovanie v chalupe na Horansku je vlastné alebo ďalšia možnosť stravovania v okolitých reštauráciách.

Rusava Chalupa na Horansku služby:
K bytu č.010 patrí vonkajšia terasa s posedením, plocha 21 m / 2.
K bytu č.011 patrí vonkajší lodžia s posedením, plocha 18 m / 2.
Obe terasy poskytujú krásny výhľad do okolitej krajiny. Ďalej je tu niekoľko spoločných priestorov ako sauna, spoločenská miestnosť pre cca. 30 osôb, miestnosť so stolným tenisom, šípkami. Parkovanie: pri apartmáne v uzavretom objekte pod prístreškom alebo na parkovisku pri vlastnej príjazdovej ceste, vjazd je s automaticky ovládanou bránou.

Stručný opis cesty k Chalupe na Horansku: v obci Rusava u Obecného domu odbočka doľava hore - smer Horansko. Ďalej zastávka U Lomu a odbočka doprava hore smer Klapinov. Asi po 300 metroch odbočka doľava k apartmánu.

Dovolenka Rusava Chalupa na Horansku okolie:
Okolie je ideálne pre cyklovýlety, turistiku a rekreáciu - náučné chodníky Rusavské chodníčky a Hostýnské vrchy, chránené územia, prírodné zaujímavosti, kúpanie (priehrada na Rusave 1 km, kúpalisko so solárnym ohrevom Rusava, ...), v zime zjazdové lyžovanie a Hostýnská bežecká magistrála, hrady a zámky (stredoveký hrad Lukov 4 km a ďalšie), Zoo Lešná (25 km) ...

chalupa Rusava na Horansku - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýchalupa Rusava na Horansku - Pri hotely je vlastné parkoviskochalupa Rusava na Horansku - možnosť pripojenia na internetchalupa Rusava na Horansku - k dispozícii letná terasachalupa Rusava na Horansku - Izby s vlastnou kúpelkouchalupa Rusava na Horansku - Izby s vlastnou toaletouchalupa Rusava na Horansku - Iybz sú vybavené televízorom
Odporúčajte tyto stránky: